0537 379 03 90
 

Kombi Tamiri

Ankara Kombi Tamiri, Ankara Kombi Arıza

Ankara Atlas Teknik firması olarak Ankara kombi servisi ve Ankara Kombi Teknik servisi olarak çalışıyoruz. Kombi servisi Ankara ve tüm ilçelerini kapsamakta ve marka ayrımı yapmaksızın her türlü kombi bakım ve tamir hizmetleri verilmektedir. 

Kombi Bakımı

Ankara Beyaz Eşya Servisi, Ankara Beyaz Eşya Tamiri

Ankara beyaz eşya servis hizmetlerimiz tüm Ankarayı kapsamaktadır. Sahasında uzman beyaz eşya teknik servis elemanlarımızca 7/24 Ankara beyaz eşya servisi olarak hizmet verilmektedir. Beyaz eşya servisi Ankara Atlas Teknik uzmanlık alanlarından biridir.

Kazan&Kaskat Bakımı

Ankara Kaskat Arıza, Ankara Kaskat Tamiri, Kaskat Bakımı

Kaskat sistemi merkezi ısıtmalarda kazan yerine kullanılan ve birbirine bağlı birden fazla kombinin paralel çalışmasıyla oluşan sistemdir. Kaskat sistemi bakımı da mutlaka yapılması gereken ve yapıldığında kazan sisteminden daha tasarruflu olan bir sistemdir.

Kombi Tesisat Temizliği

Ankara Kombi Tesisat Temizliği, Ankara Tesisat Bakımı 

Kombi Kalorifer tesisatının yılda en az bir defa tamiri ve bakımı yapılması gerekmektedir. Çünkü kalorifer tesisatının içerisinde tortular birikmekte ve ısıtmayı azaltmaktadır. Ankara kombi servisi uzmanlarımız tesisat temizliğini cihaz ve kimyasallar yardımıyla yapar.

Kalorifer Petek Temizliği

Ankara Petek Temizliği, Ankara Kalorifer Petek Bakımı

Ankara beyaz eşya servis hizmetlerimiz tüm Ankarayı kapsamaktadır. Sahasında uzman beyaz eşya teknik servis elemanlarımızca 7/24 Ankara beyaz eşya servisi olarak hizmet verilmektedir. Beyaz eşya servisi Ankara Atlas Teknik uzmanlık alanlarından biridir.

Beyaz Eşya Tamir ve Bakımı

Ankara Beyaz Eşya Tamiri, Ankara Ankastre Tamiri

Ankara Atlas Teknik olarak Ankara beyaz eşya servisi olarak da hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya tamircisi olan uzman teknik ekibimiz Ankara beyaz eşya teknik servisi olarak uzun yıllardır çalışarak bu alanda çok ciddi tecrübeye sahip olmuştur. 

Kombi Arıza

Ankara kombi arıza durumunda tedirgin olmanıza gerek yok. Ankara kombi servisi veren tecrübeli ekibimiz kısa sürede kombi arızasını düzeltir.

Kombi Kart Tamiri

Kombilerin içerisinde kombinini çalışmasını sağlayan bir kart bulunur. Ankara kombi kart tamiri ekibimiz kart tamirinde uzmandır.

Kombi Yedek Parça

Ankara kombi yedek parça hizmetimiz sayesinde kombi arıza esnasında ihtiyaç duyulan yedek parçayı takarak arızayı tamir eder.

Kombi Servisi

Ankara Atlas Teknik Ankara'da kombi servisi olarak hizmet vermekte, telefonla alınan talepleri çok kısa sürede karşılamaktadır.

Kombi Teknik Servisi

Ankara kombi teknik servisi olan firmamız kombi bakımı, kombi arıza tespiti, kombi tamiri hizmetini Ankara genelinde vermektedir.

Kombi Değişimi

Kombi arızalarında bazen kombinin değişimi gerekmektedir. Bu tip durumlarda servis kapsamında kombi değişimi yapıyoruz.

Web Tasarım: Horizon