Keçiören Kombi Servisi

Keçiören kombi servisi banner

Keçiören İlçesi

Ankara’nın 7. büyük ilçesi olan Keçiören’de 365 bin insan yaşamaktadır. Bu nüfusuyla Keçiören bir çok ilimizden bile büyük olduğundan Keçiören Kombi Servisi olarak bize çok iş düşmektedir. Özellikle kombi kullanımının arttığı soğuk kış aylarında tek bir Kombi servisinin bu kadar bir nüfusa hizmet veremeyeceği aşikardır. Bu nedenle diğer ilçelerde olduğu gibi Keçiören ilçesinde kombi servisi olarak hizmet veren bir çok firma bulunmaktadır.

Kombi Tamiri ve Süresi

Keçiören Kombi Servisi her marka ve her model kombi cihazlarınız için yerinde servis hizmeti sunmaktadır. Yapmanız gereken Kombi teknik destek hattı olan 0537 379 03 90 numaralı telefonumuzu aramak veya çağrı bırakmak. Size en yakın kombi teknik ekibimiz size dönüş yaparak arıza hakkında bilgi aldıktan sonra gerekli ekipmanları alarak dakikalar içerisinde adresinizde olacaktır.

Öncelikli amacımız arızayı tespit ederek en kısa sürede ve mümkün olduğu kadar parça kullanmadan en ekonomik şekilde tamir etmektir. Böylece müşterimize gerek ısınma, gerekse sıcak su sıkıntısı yaşatmadan hızlı bir şekilde hizmet vererek maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışıyoruz. Keçiören genelinde günün her saati hizmet sunan Keçiören Kombi servisi müşterilerimizi soğuk kış günlerinde mağdur etmemek adına kombi tamiri ve bakımı konusunda deneyimli teknik ekibi orijinal yedek parçaları ile arızayı bekletmeden aynı gün, hatta elektronik kartlarda bir arıza olmadığı müddetçe aynı dakikada tamir ederek çalışmasını sağlamaktadır.

Keçiören Kombi Servisi

Keçiören gibi nüfus bakımından kalabalık ilçelerde kombi servisi hizmeti veren bir çok firma olmakla birlikte, işin hassasiyeti göz önüne alındığında servis seçiminde dikkatli olmak gerekmektedir. Arama motorlarında “keçiören kombi servisi”, “ankara kombi servis”, “keçiören kombi servisleri”, “keçiören kombi bakımı”, “keçiören petek temizliği” gibi anahtar kelimeleri ile arama yaptığınızda bir çok web sitesi listelenmekte ve bu sitelerin sayısı yüzlerle ifade edilmektedir. Ankara kombi servisi veya daha spesifik olarak

Keçiören kombi servisi ile ilgili içeriğe sahip bu sitelerden aldığı telefon numarasını arayarak hizmet satın almak isteyen vatandaşlarımız doğal olarak Keçiören kombi servisi yapan firmaların çokluğu karşısında kafası karışacak ve hangi kombi tamir firmasını arayacağı konusunda tereddütte kalacaktır. Çünkü bazı web siteleri her ne kadar profesyonel bir kombi servis firması görüntüsü verse de, gerçekte bu firmaların ne kadar güvenilir olduğunu ve servis elemanlarının ne kadar tecrübeli olduğunu bilmesine imkan yoktur.

Garantili İşçilik

Atlas Teknik Keçiören kombi servisi hizmetlerinde 15 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimizin hizmetinde olup, yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti oranımızla her geçen gün çıtayı yükseltmeye ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşmaya çalışıyoruz. Şu bir gerçektir ki, hizmet sektöründe uzun vadeli hayatta kalabilmek için müşteri memnuniyeti son derece önemli bir parametredir. Çünkü müşteri kaliteli hizmet aldığı firmadan memnun kalır ve artık bu firmaya güvenerek telefonunu bir yere kaydeder. Ne zaman bir arıza durumu olsa yine aynı firmayı arayacaktır.

Hatta bunu yapmakla kalmayacak, aynı zamanda Keçiören’da kombi servisi arayan eşine dostuna da telefon numaranızı vererek sizi tavsiye edecektir. Böylece zamanla memnun müşteri kitlesi oluşturmak mümkündür. Keçiören kombi servisi olarak çalışan firmanın görevi bu kitleyi korumaya çalışarak kendini yenileyip her geçen gün daha iyi hizmet sunmayı hedeflemesi menfaatine olacaktır. Atlas Teknik Keçiören kombi servisi olarak bu anlayışla yıllardır hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Kombi Bakımı

Kombi cihazının ve tesisatın sağlıklı, verimli, uzun ömürlü olması için periyodik bakım yapılması gerekmektedir. Periyodik bakımı yapılmayan cihazın verimi düşer ve daha fazla doğalgaz tüketmeye ve daha az ısıtmaya başlar. Bu durum doğal olarak yeterince ısınmamanıza rağmen çok daha fazla meblağda fatura maliyetine yol açarak can sıkıntısına yol açabilir. Keçiören ilçesinde kombi Servisi hizmeti veren Atlas Teknik firması olarak, son derece makul kombi bakım ücreti karşılığında kalite anlayışımızdan taviz vermeden Keçiören kombi bakımını yapıyoruz.

Tesisat Temizliği

Aynı şekilde kombi tesisat temizliği yapılmadığında zaman içerisinde kombi tesisatı içerisinde birikmiş olan tortular borularının yer yer tıkanmasına veya daralmasına yol açarak basınç artışından dolayı kombi cihazının zorlanmasına ve çabuk arıza yapmasına sebep olacaktır. Aynı şekilde Keçiören kombi petek temizliği fiyatı rakiplerimizle kıyaslandığında oldukça ekonomiktir. Aslında kombi tesisat temizliğine ödenen para kesinlikle lüzumsuz masraf değildir.

Çünkü kombi bakımı, tesisat yıkama veya tesisat temizliği yapılmadığında zaten ısınma maliyetleri çok fazla olmakta, buna rağmen yeterince ısınma da olmaktadır. O nedenle yeterince ısınamıyorsanız ve faturalarınız fazla geliyorsa kombi bakımı ve tesisat temizliği konusunu ertelemeden bir an önce Atlas Teknik Keçiören Kombi Servisini arayın. Uzman ekiplerimiz kombi cihazınızı ve tesisatını ilk günkü gibi tertemiz yaparak size teslim etsinler. Bu kışı da ailenizle üşümeden ve cebiniz yanmadan huzur içinde geçirin.

Petek Temizliği

Petek temizliği, radyatör veya ısıtıcı peteklerin içerisinde biriken kir, pas, kireç ve diğer tortuların temizlenmesi ısınma sisteminin verimli çalışmasını sağlamak, enerji tasarrufu yapmak ve ısınma maliyetlerini azaltmak için önemlidir. Ayrıca, temiz peteklerin sağladığı daha temiz hava da iç hava kalitesini artırır. Peteklerde biriken kir ve tortular zamanla ısı transferini olumsuz etkiler. Bu nedenle, düzenli olarak petek temizliği yapılması önerilir. Petek temizliği, uzman ekibimiz tarafından petekleri sökmeden özel ekipmanlar kullanarak yapılır ve içlerinde biriken kirleri temizler.

Keçiören Petek temizliği, ısıtma sisteminin verimli çalışmasını sağlayarak enerji tasarrufu yapmanıza ve daha iyi ısınmanıza yardımcı olur. Ayrıca, daha temiz hava kalitesi sağlar ve iç mekanınızı daha sağlıklı hale getirir. Bu nedenle, petek temizliğini düzenli aralıklarla yaptırmak, ısınma sisteminizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Keçiören Kombi Servisi İletişim

Garantili İşçilik Orjinal Yedek Parça İle Güvenilir Hizmet

0537 379 03 90

Tıkla AraBize Ulaşın

Keçiören'de Hizmet Verdiğimiz Markalar

ankara kombi servisi (airfel)
Ankara Kombi Servisi (Alarko)
Ankara Kombi Servisi (Aarçelik)
Ankara Kombi Servisi (Altus)
Ankara Kombi Servisi (Ariston)
Ankara Kombi Servisi (Auer)
Ankara Kombi Servisi (Baykan)
Ankara Kombi Servisi (Baymak)
Ankara Kombi Servisi (Beko)
Ankara Kombi Servisi (Bosch)
Ankara Kombi Servisi (Buderus)
Ankara Kombi Servisi (Daikin)
Ankara Kombi Servisi (Demirdöküm)
Ankara Kombi Servisi (Ferroli)
Ankara Kombi Servisi (ECA)
Ankara Kombi Servisi (Fujitsu)
Ankara Kombi Servisi (General Elektrik)
Ankara Kombi Servisi (Hotpoint)
Ankara Kombi Servisi (Indesit)
Ankara Kombi Servisi (LG)
Ankara Kombi Servisi (Profilo)
Ankara Kombi Servisi (Protherm)
Ankara Kombi Servisi (Regal)
Ankara Kombi Servisi (Raks)
Ankara Kombi Servisi (Samsung)
Ankara Kombi Servisi (Vaillant)
Ankara Kombi Servisi (Siemens)
Ankara Kombi Servisi (Vessen)
Ankara Kombi Servisi (Vestel)
Ankara Kombi Servisi (Viessmann)